BODRUM'DAN ÜÇ ÇOCUKLU BİLDİRİYORUM

31 Ekim 2010 Pazar

HARİKA! GARDROBUN SIRLARI (2)

Merhabalar,
Evet bu konuya devam edelim ama yorumlarınızı da bekliyorum ben şimdi bu işin biraz da olsa eğitimini almış ve bu sektörde çalışmış bir insan olsam da üzerinde yazdığım konu kişiden kişiye farklılık gösterir ve farklı bakış açılarını duymak insanın ufkunu açar tüm konularda öyle değil midir burada önemli olan karşı fikri saygı çerçevesinde dinlemek ve sağduyu filtresinden geçirip  fikre katılıp katılmamak ama çevremize baktığımızda bunu yapabilen o kadar az insan olduğunu fark ediyorum ki, kendi fikrimizden farklı bir yorum gelecek diye korkumuzdan dinlemiyoruz bile neyse çok dağıttım devam ediyorum.

Temizlik işiniz bittikten sonra aşağıda şu 10 temel ihtiyacınızdan hangilerinin olup olmadığını tespit edin.
*klasik siyah elbise: vücut tipinize uygun olmalı ve adından da anlaşılacağı gibi klasik olmalı ama bu vasat anlamına gelmemeli ileride size örnek fotoğraflar ekleyeceğim.
*trenc coat
*klasik kumaş pantolon: Siyah en tercih edileni ama ben kullanışlık açısından fümeyi daha çok seviyorum
*jeans: çok fazla olmasına gerçekten gerek yok özellikle abartılmış efektli olanlar çok itici ve basit duruyor benim tercihim koyu renkli ve hafif üst bacak bölgesi zımparalanmış olanlar ama mutlaka vücut tipinize uygun olmalı.
*farklı altlarla giyebileceğiniz opsiyonel bluz: işte bundan birkaç renk olmalı değişik takılarla ve altlarla opsiyonladığınızda baya fazla günü kurtarırsınız.
*etek: vücut tipinize mutlaka uygun olmalı uygun uzunlukta ve kesimde ileride bunu daha detaylı anlatmak üzere geçiyorum.
*günlük elbise: elbiseler bu aralar zaten çok revaçta birçok marka yaz ve kış koleksiyonlarına ekliyor bunu da alırken mutlaka abartısız modellerden seçmeye çalışınki üzerine ceket, hırka ve değişik takılarla farklılaştırılabilir olsun.
*ceket : ceket uzunluğu çok önemli ve kesimi bunu da ileride detaylandırmayı umuyorum.... Geçiyorum.
*eşofman: ben tercihimi mutlaka altı ve üstü farklı renklerde olandan yana kullanırım.
Bu liste project run away da ve kendi programında stil danışmalığı yapan Tim Gunn dan esinlenerek hazırlanmıştır.

Yorumlarınızı bekliyoruuuuum.
nil-erk

1 yorum:

adalet dedi ki...

valla ben yavaş yavaş değştiriyorum tarzımı ve gardrobumu ama şimdilik ekonomik açıdan temkinli gitmek zorundayım ama fikirlerin bana hayli yardımcı oluyor teşekkürler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...