BODRUM'DAN ÜÇ ÇOCUKLU BİLDİRİYORUM

30 Mayıs 2013 Perşembe

KUAYBE GİDER VE İZMİR GANİMETLERİ ...

Selam Dostlar ,

Bir önceki post da söz verdiğim gibi kısa İzmir gezim de aldıklarım ve Kuaybe Gider ile buluşmamızın detaylarını anlatmaya başlıyorum  .

Ne zamandır alışveriş yapmıyordum şahsi kanaatim mevsim değişikliklerinde hemen alışveriş yapmamaktır.Malum Bodrum da havalar ısınalı baya oldu önce ki yıllardan kalan yazlıklarımı kullanıyor( bu konuda tüm rekorlar bende biliyorum) böylelikle hem gerçekten ihtiyacım olan parçaları tespit etmeye çalışıyor hem de tüm firmaların koleksiyonlarını inceleyip bana en uygun ve  hesaplı olanları bulmaya çalışıyordum. İzmir gezisi de bunun için fırsat oldu Bodrum da maalesef tüm markalar yok bir de indirimleri tam olarak yansıtmıyor bazı mağazalar.

Önceliği Bodrum da olmayan mağazalara vererek başladım AVM turuma ...
Minik çay molamda da buna dikkat ettim ...


İnce, koyu renkte bir kot gömlek ne zamandır aklım da idi Batik te buldum ,pudra tonlar da bluz ile beraber  .C&A da her şeyle kombinleyeceğim beyaz maksi etek ile  bir de itiraf edeyim eş de görüp kıskanılan damla model klasik güneş gözlüğü İzmir'in yanıma kalan karları oldu :)


AVM turundan sonra daha önce sözleştiğim Kuaybe Giderin ofisine gittim .Aslın da ben orayı butik sanıyordum ama değilmiş ofisiymiş. Kuaybe Hanımı bloğundan ve yaptığı tasarımlarından tanıyordum.Tam da tahmin ettiğim gibi biri , içinin güzelliği dışına yansımış denilen insanlar var ya işte onlardan Kuaybe Hanım, kibar,zarif ve çok samimi . Çok hoş bir kahve muhabbetimiz oldu ,yeni modellerini de internet sitesinde yayınlanmadan görebildim ,Tarzını zaten çok beğeniyordum  yeni modellerini görünce gerçekten sektörde çok farklı bir yeri olacağına inanıyorum Rabbim yolunu açık etsin.Sadelikten ödün vermeden şık detayları  ve tarzı olan kıyafetler tasarlıyor ,kalitesi ise gerçekten taktire şayan ...
http://shop.kuaybegider.com  adresinden ürünlerini inceleyebilirsiniz ...


Beni kırmadılar beğendiğim modelleri tek tek denedim, vaktim çok kısıtlı olduğundan fotoğraf çekemedim .Aklım hepsinde kalmasına rağmen kendimi tutarak en beğendiğim parçayı aldım .Bu arada bayramda gittiğimde almak üzere bir de elbise seçtim ki çok güzel .Aldığım parçayı üst de ki resimler de kısmen görüyorsunuz .Üzerim de ki halini de önümüz de ki salı Bodrum Antik Tiyatro da gerçekleşecek Türkçe Olimpiyatı ve bir sonra ki hafta derneğmizin düzenleyeceği ve Nuriye Toroman ın da katılacağı kahvaltı da giymeyi planlıyorum ...Şimdilik postu burada bitirelim bir sonra kini ne zaman yazarım bilmiyorum instagram (nilerk) daha kolayıma geliyor ,oraya da beklerim ...

NİL-ERK
2 yorum:

Nesrin dedi ki...

c&a aaaaaaa en sevdiğim yer :) torbayı görünce haycnlandım :)

SEVECEN dedi ki...

çok güzel şeyler almışsın cnm iyi günlerde kullan

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...